Collection: All products
Explore our full range of ready-to-eat meals, MREs, and long-lasting food packs - perfect for prepping, hiking, or everyday convenience.
-
A week's food supply (1909 kcal)
Regular price 99,00 €Regular priceUnit price / per -
A week's food supply (21 main meals)
Regular price 89,00 €Regular priceUnit price 30,69 € / per kg -
One Week Food Pack
Regular price 129,95 €Regular priceUnit price / per -
One week food pack (21 meals in a box)
Regular price 89,00 €Regular priceUnit price / per -
Berry Muesli Breakfast
Regular price 5,50 €Regular priceUnit price 17,35 € / per kg -
Peanuts with honey and salt 50g
Regular price 0,65 €Regular priceUnit price 13,00 € / per kg -
Peanuts with honey and cinnamon 50g
Regular price 0,60 €Regular priceUnit price 12,00 € / per kg -
Roasted and salted peanuts 50g
Regular price 0,65 €Regular priceUnit price 13,00 € / per kg -
Roasted and salted cashew 50g
Regular price 1,05 €Regular priceUnit price 21,00 € / per kg -
Banana chips 50g
Regular price 0,60 €Regular priceUnit price 12,00 € / per kg -
Fruit and nut mix 50g
Regular price 0,90 €Regular priceUnit price 18,00 € / per kg -
Chocolate mousse 60g
Regular price 2,35 €Regular priceUnit price 39,17 € / per kg -
Berry muesli 100g
Regular price 2,25 €Regular priceUnit price 22,50 € / per kg -
Strawberry muesli 120g
Regular price 2,25 €Regular priceUnit price 18,75 € / per kg -
Cream orange 60g
Regular price 2,35 €Regular priceUnit price 39,17 € / per kg -
Cream lemon 60g
Regular price 2,35 €Regular priceUnit price 39,17 € / per kg