Kolekcja: Wszystkie produkty
Zapoznaj się z naszą pełną ofertą gotowych do spożycia posiłków, dań MRE i opakowań żywności o długim terminie przydatności – idealnych do przygotowywania posiłków, wędrówek lub na co dzień.
-
Jajecznica 100g
Cena regularna 5,15 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Ryż w stylu tajskim z warzywami 150g
Cena regularna 3,70 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Jajecznica z makaronem 100g
Cena regularna 3,55 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Zupa kurczakowa 60g
Cena regularna 2,75 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Zupa pomidorowa 60g
Cena regularna 2,80 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Granola musli z truskawkami 120g
Cena regularna 3,10 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Granola musli z malinami 100g
Cena regularna 2,45 €Cena regularnaCena jednostkowa / na -
Pasztet wątrobowy 100g
Cena regularna 0,80 €Cena regularnaCena jednostkowa 8,00 € / na kg -
Mięso drobiowe w puszce 100g
Cena regularna 0,85 €Cena regularnaCena jednostkowa 8,50 € / na kg -
W promocji
Mięso drobiowe w puszce 100g x 24szt
Cena regularna 14,95 €Cena regularnaCena jednostkowa 6,23 € / na kg20,40 €Cena promocyjna 14,95 €W promocji -
Mięso na kanapki 100g
Cena regularna 0,95 €Cena regularnaCena jednostkowa 9,50 € / na kg -
W promocji
Mięso w puszce 100g x 24szt
Cena regularna 16,40 €Cena regularnaCena jednostkowa 6,83 € / na kg22,80 €Cena promocyjna 16,40 €W promocji -
Pasta z tuńczyka 50g
Cena regularna 0,75 €Cena regularnaCena jednostkowa 15,00 € / na kg -
Pasta z łososia 50g
Cena regularna 0,75 €Cena regularnaCena jednostkowa 15,00 € / na kg -
W promocji
Pasta z tuńczyka 50g x 30szt
Cena regularna 17,20 €Cena regularnaCena jednostkowa 11,47 € / na kg22,50 €Cena promocyjna 17,20 €W promocji -
W promocji
Pasta z łososia 50g x 30 szt.
Cena regularna 17,20 €Cena regularnaCena jednostkowa 11,47 € / na kg22,50 €Cena promocyjna 17,20 €W promocji