Kolekcja: Wszystkie produkty
Zapoznaj się z naszą pełną ofertą gotowych do spożycia posiłków, dań MRE i opakowań żywności o długim terminie przydatności – idealnych do przygotowywania posiłków, wędrówek lub na co dzień.
-
Meksykański garnek 300g
Cena regularna 3,10 €Cena regularnaCena jednostkowa 10,33 €/kgCena promocyjna 3,10 € -
Chili con carne 300g
Cena regularna 3,20 €Cena regularnaCena jednostkowa 10,67 €/kgCena promocyjna 3,20 € -
Włoski garnek 300g
Cena regularna 3,20 €Cena regularnaCena jednostkowa 10,67 €/kgCena promocyjna 3,20 € -
WyprzedaneMakaron Carbonara Danie Główne
Cena regularna 7,65 €Cena regularnaCena jednostkowa 19,27 €/kgCena promocyjna 7,65 €Wyprzedane -
WyprzedaneMakaron z Kurczakiem Danie Główne
Cena regularna 7,50 €Cena regularnaCena jednostkowa 20,66 €/kgCena promocyjna 7,50 €Wyprzedane -
Owsianka Jabłkowo-Cynamonowa na Śniadanie
Cena regularna 5,75 €Cena regularnaCena jednostkowa 15,25 €/kgCena promocyjna 5,75 € -
Smażony ryż z kurczakiem danie główne
Cena regularna 7,75 €Cena regularnaCena jednostkowa 22,14 €/kgCena promocyjna 7,75 € -
Owsianka waniliowa na śniadanie
Cena regularna 5,85 €Cena regularnaCena jednostkowa 16,62 €/kgCena promocyjna 5,85 € -
Śniadanie z musli truskawkowym
Cena regularna 5,90 €Cena regularnaCena jednostkowa 17,00 €/kgCena promocyjna 5,90 € -
Makaron z sosem serowym 150g (Wegetariański)
Cena regularna 3,55 €Cena regularnaCena jednostkowa 23,67 €/kgCena promocyjna 3,55 € -
Jajecznica 100g
Cena regularna 5,25 €Cena regularnaCena jednostkowa 52,50 €/kgCena promocyjna 5,25 € -
Ryż w stylu tajskim z warzywami 150g
Cena regularna 3,75 €Cena regularnaCena jednostkowa 25,00 €/kgCena promocyjna 3,75 € -
Jajecznica z makaronem 100g
Cena regularna 3,65 €Cena regularnaCena jednostkowa 36,50 €/kgCena promocyjna 3,65 € -
Zupa kurczakowa 60g
Cena regularna 2,85 €Cena regularnaCena jednostkowa 47,50 €/kgCena promocyjna 2,85 € -
Zupa pomidorowa 60g
Cena regularna 2,85 €Cena regularnaCena jednostkowa 47,50 €/kgCena promocyjna 2,85 € -
Granola musli z truskawkami 120g
Cena regularna 3,20 €Cena regularnaCena jednostkowa 26,67 €/kgCena promocyjna 3,20 €






